Firemní consulting - SYSTÉM

Očekávám to nejlepší, ale jsem připraven i na to nejhorší.

Podpora startupu

Většina startupů skončí do jednoho roku od založení. Jedním z rizikových faktorů jsou nevyjasněné kompetence nebo špatně delegované úkoly. To narušuje vztahy a vzájemnou důvěru. Naše podpora spočívá v:

Zavádění změny ve firmě / společnosti

Zavádění změn ve firmě v současnosti představuje (podle zveřejněného výzkumu časopisu The Economist) jednu z nejdůležitějších dovedností každého manažera. Jde často o náročný, a ne vždy úspěšný proces. Pomůžeme vám:

Budování klientské spokojenosti

Jednoduché pravidlo říká: „Váš klient bude tak spokojený, jak moc splníte jeho očekávání.“ Přesto se stává, že řada klientských rozhodnutí a postojů stojí spíše na psychologických aspektech. O to více je jejich zmapování nesnadné a často i nepředvídatelné. Jejich správné rozkrytí a zmapování může mít na váš úspěch zásadní vliv. V této oblasti nabízíme pomoc se:

Řešení systémových a organizačních problémů a situací, které mohou ve firmě nastat

Problémy způsobené lidským faktorem jsou často nepředvídatelné, psychologicky podmíněné a obtížně řešitelné. Potrestání nebo dokonce propuštění jednotlivce či skupiny většinou z dlouhodobého hlediska problém neřeší. Zádrhel se objeví znovu v jiné podobě, ale zpravidla s daleko fatálnějšími důsledky. V tomto případě je třeba řešit problémy přímo u zdroje a zaměřit se spíše na prevenci, než „hašení požárů“ ex post. Pomůžeme vám:

"Díky produktu Autentický lídr a jeho podrobné analýze jsme si v Insighters uvědomili, jak na tom jsme z hlediska personálního zázemí. A musím přiznat, že jsme měli občas zkreslenou představu. Odhalili jsme a jasně pojmenovali citlivá místa a také pozitivní stránky týmu. Díky této profesionální analýze víme, jak více vytěžit naše silné stránky a hlavně, jakým směrem efektivně rozvíjet jednotlivé týmy. "
"
Jak vše probíhá?
První sezení – definice cílů a očekávání

Zmapování statusu quo

Posun a změna – realizační kroky

Změny na úrovni jednotlivce
Systémové změny

Ukotvení a stabilita– nová strategie a udržitelnost

Akceptace změny
Vyladění a supervize

Máte otázky? Zajímá Vás něco?

Nabízím konzultační a lektorské služby, ale pokud Vás něco zajímá a chcete se na něco zeptat, rád se s Vámi spojím či osobně sejdu a můžeme si popovídat o možnostech. Kontaktujte mne. 

Přesunout se na začátek